medicomente.com

Для людей, які страждають пристрастю до алкоголю, характерна втрата почуття міри при вживанні спиртного. У ситуаціях, коли залежна людина безперервно п'є алкогольні напої у великих дозах понад три дні поспіль, йому зможе допомогти тільки виведення із запою (Київ).

Пропонована стаття містить всю основну інформацію про запої, факторах, що зумовили його, симптоматиці, ймовірні наслідки. У тексті також даються рекомендації про те, куди варто звертатися з приводу виведення із запою киянам і жителям області.

Що таке запій

Запій є серйозною патологією, що виникає в результаті багатоденного прийому алкоголю. Він загрожує психічними і неврологічними розладами, а також захворюваннями фізіологічного типу.

Запій кваліфікується як психологічна алкогольна залежність, при якій алкоголік втрачає бажання і здатність припинити вживання спиртного і зняти синдром похмілля.

Причини запою

Стимуляторами запійного стану найчастіше стають такі фактори:

 • схильність до алкоголізму
 • сильні стреси, що виникають в результаті проблем, конфліктів на роботі або в сім'ї
 • розвиток психічних розладів, ускладнених форм алкоголізму
 • відчуття незадоволеності життям, неможливість самореалізації

Нерідко в стан запою схильний до алкоголізму людина, потрапляє через спілкування з питущими приятелями, які наполегливо пропонують йому взятися за чарку.

medicomente.com

Ознаки, симптоми і наслідки запою

Типовою для запою є симптоматика у вигляді непереборного бажання похмелитися, головних болів, втрати апетиту і блювоти. У алкоголіка спостерігається збій серцевого ритму, підвищується артеріальний тиск, він втрачає здатність орієнтуватися в просторі.

Координація рухів у людини в стані запою порушується, у неї спостерігається тремор (тремтіння) рук і ніг. В результаті появи слухових і візуальних галюцинацій запійний алкоголік стає агресивним і тривожним, нерідко одержимим ідеєю суїциду.

Якщо вчасно не вийти із запою, що викликає тривалу і інтенсивну інтоксикацію організму, цей стан призведе до ряду найнебезпечніших патологій:

 • захворювання шлунково-кишкового тракту - цироз печінки, панкреатит, виразка, ниркова недостатність
 • хвороби серця і судин - інфаркт, гіпертонії
 • порушення функціоналу ЦНС - проявляється судомами – епілепсією, коматозним станом
 • дисфункція мозкової діяльності, що призводить до деменції (недоумства).

Запій призводить до психозів, панічних атак і білої гарячці, що супроводжується галюцинаціями.

medicomente.com

Виведення з запою в клініці "МедікоМенте": переваги

Вивести з алкогольного запою в Києві допоможуть психотерапевти-наркологи та анестезіологи центру "MedicoMente". Лікування алкоголіків саме в цій клініці відрізняється рядом плюсів:

 • застосування унікальних авторських методик і обладнання преміум-класу, яке дає можливість переривати запій безпечно і безболісно для хворого;
 •  комплексне лікування, що включає детоксикацію організму, допоміжну терапію і психотерапевтичну допомогу. План лікування розробляється для кожного пацієнта індивідуально;
 • утримання в клініці в окремих комфортних палатах готельного типу під цілодобовим наглядом фахівців та охорони;
 • Тренажерний зал, кабельне ТБ, Wi-Fi, послуги масажистів і косметологів для пацієнтів.

У "МедікоМенті" лікують ефективно і анонімно, а вартість медичних послуг повністю адекватна їх якості.

medicomente.com