Здійснити дитячі мрії та допомогти українським дітям реалізувати свої здібності покликаний всеукраїнський "Марафон Здійснення Мрій", який стартував сьогодні. Фонд Ігоря Палиці "Тільки разом", що разом з іншими громадськими організаціями ініціював акцію, однією з цілей визначає об’єднання країни довкола потенціалу її майбутнього. "Адже доки наші діти вірять у свої мрії, вони вірять у себе, а значить, готові змінювати нашу країну на краще", — каже керівник Фонду Ігоря Палиці "Тільки разом" Катерина Шкльода. За її словами, уже 10 років Фонд допомагає дітям Волині знайти свій шлях у житті, визначити майбутню професію та реалізувати власні проєкти. Тепер досвід буде поширено на всю Україну. Про це йдеться на офіційній сторінці акції у мережі Facebook.

"Ми — нація обдарованих людей. І щиро хочеться, щоб талант кожного працював на сильну державу, на квітуче майбутнє нашого суспільства. Де кожен займається Своєю справою. Суспільства, у якому праця людини стане фактором економічного розвитку країни, а не способом вижити в ній! Тільки разом ми дамо нашим дітям віру в їхнє майбутнє!" — зазначила Катерина Шкльода.

Для участі в акції діти або їхні батьки мають залишити заявку на Zdiisnyty.mriiu@gmail.com або на сторінці Марафону (https://www.facebook.com/MarafonZM). У заявці має бути розповідь про мрію, для чого потрібна та чи інша річ/послуга, а також фото або відео. Чим детальнішою та яскравішою буде розповідь про те, як здійснення мрії допоможе розкрити свій талант, наблизитись до отримання улюбленої професії в майбутньому, самовдосконалитись, тим більше шансів, що вона буде здійснена.

"Про що мова? На жаль, в Україні багато родин, у яких фінансові можливості обмежені. У цих родинах зростають надзвичайно талановиті дітки, які, наприклад, захоплюються малюванням, мріють займатися музикою, опановувати комп’ютерні технології, пізнавати щось нове. Але не завжди батьки спроможні придбати дитині музичний інструмент, фарби, набори для творчості. Чи, наприклад, мікроскоп, якщо дитина мріє стати вірусологом і долати майбутні епідемії. Отримавши відповідну заявку з описом мрії, ми зробимо все від нас залежне, щоб вона здійснилася. Звичайно, не йдеться про придбання ноутбуків чи якоїсь техніки, якщо вона не пов’язана з майбутньою професією. Але якщо, приміром, дитина мріє займатися фотодизайном, якісний ліцензійний Photoshop вона може отримати", — розповіла Катерина Шкльода.

фото facebook.com/MarafonZM

Фонд Ігоря Палиці "Тільки разом" реалізує свої проєкти вже протягом більше 10 років. Серед напрямків діяльності Фонду — реалізація проєктів у галузі охорони здоров’я, стимулювання розвитку освіти і науки (фонд регулярно заохочує наукові, творчі та спортивні здобутки учнів і студентів), підтримка розвитку спорту, у тому числі дитячого. Зокрема, минулого року за ініціативи Фонду відбувся перший Всеукраїнський дитячий футбольний турнір "Кубок єднання-2021". Особливу увагу Фонд приділяє програмам матеріальної та юридичної допомоги людям, які цього найбільше потребують.