У грудні 2021 року за погодженням та участю міністра фінансів Сергія Марченка, а також Першого заступника Голови ДПС України Наталії Рубан відбулось урочисте ювілейне нагородження 16 переможців Рейтингу у форматі оф-лайн, а також 65 переможців регіонального рівня в територіальних органах ДПС.

"Щорічно Асоціація платників податків України спільно з державною податковою службою та міністерством фінансів України вітають переможців цього конкурсу – сумлінних платників податків з усієї України", – Роман Косинський.

ГУ ДПС Київській області та Асоціація платників податків також відзначили переможців Рейтингу з Київщини.

"Хочу подякувати усім підприємцям і всім підприємствам Київської області, завдяки яким у порівняні з 2020 роком додатково надійшло більше ніж 5 млрд грн  до бюджетів усіх рівнів", – Роман Косинський.

Володимир Луговський, заступник начальника ГУ ДПС у Київській області разом із головою територіального відділення у Київській області Всеукраїнської громадської організації Асоціація платників податків України Романом Косинським вручили нагороди переможцям директору ТОВ Білоцерківхлібопродукт Івану Шилову та Руслану Євдощуку, виконавчому директору АТ Бротеп-Еко переможцям регіонального туру Рейтингу.

"Нам як податківцям важливо і приємно бачити, що є підприємці, котрі чітко розуміють всю важливість вчасної та повної сплати податків до бюджету. Ну і звичайно, на власному прикладі популяризують чесне ведення своєї справи та підвищують свій авторитет у бізнес-середовищі як надійного партнера. Тому ми – податківці завжди готові до співпраці з такими представниками підприємницького сектору України", – зазначив Володимир Луговський.